Program

Přes 100 exponátů z řad historických automobilů a motocyklů

Představí se široké pole vozidel od doby 1. republiky až po youngtimery z 80. let minulého století. Návštěvníci si budou moci prohlédnout zajímavé expozice plné českých, evropských i světových značek. Z těch českých můžeme jmenovat např. Škoda a Tatra, z evropských pak Mercedes, Jaguar, Rolls-Royce, Bugatti, Mini, VW nebo Fiat. Největší samostatnou expozici bude představovat značka Porsche, která nabídne téměř 30 automobilů z celé své, letos přesně 70 leté, historie. Americké klasiky budou zastoupeny několika modely značky Ford, Chevrolet nebo Dodge.

Mezi zajímavosti patří například závodní Tatra T605 Monopost, Rolls Royce Silver Wraith z roku 1948, který se účastnil korunovace anglické královny Alžběty II., nebo Porsche 911 4x4, které absolvovalo zimní rallye školu Johna Hauglanda.

Prodej historických vozidel

Mezi vystavovateli jsou také společnosti, které nabídnou přímo na místě historickou techniku na prodej.

Prezentace klubů

Na akci se prezentují vystavovatelé pod hlavičkou Federace klubů historických vozidel, Veteran Car Clubu, Rolls-Royce klubu, Mercedes-Benz klubu, Škoda Home, Chrom&Plameny (americké klasiky) a dalších.

Prezentace pořadatelů jiných podobně zaměřených akcí

Najdete zde také expozice zaměřené na akce Grand Veteran, Zbraslav-Jíloviště, Brno Revival, 1000 mil, Automobilové klenoty a další.

Výstava Pocta motorismu

Autoklub ČR připravil k 100. výročí založení republiky akci s názvem Pocta motorismu, kde bylo nainstalováno také 11 informačních panelů s informacemi o historii automobilismu v ČR. Stejné panely mohou vidět také návštěvníci výstavy Classic Expo.

Stylová kavárna a živá hudba

K příjemnému posezení ve stylové kavárně v podobě automobilu Citroën HY z roku 1974 bude hrát živá kapela ve stylu 30. let a návštěvníci se tak přenesou opravdu do historie.

Časový harmonogram veletrhu

Instalace exponátů a expozic
8. listopadu - 8-20 hodin

Deinstalace exponátů a expozic
11. listopadu - 17-24 hodin

Otevírací doba veletrhu 
pro vystavovatele

9. listopadu - 9-20 hodin
10. listopadu - 9-19 hodin
11. listopadu - 9-18 hodin

Otevírací doba veletrhu 
pro návštěvníky

9. listopadu - 10-19 hodin
10. listopadu - 10-18 hodin
11. listopadu - 10-17 hodin